polskie

Polskie uzdrowiska: Busko

Prasówki

To piękne uzdrowisko, na obszarze którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś godnego uwagi. Busko-Zdrój to coś więcej, niż tylko znany kurort.

Polskie uzdrowiska: Busko

To jednocześnie bardzo często zwiedzana przez turystów miejscowość turystyczna. Busko-Zdrój to świetne zagospodarowanie, a zwłaszcza wspaniała baza noclegowa. To popularne uzdrowisko może się poszczycić znaczną ilością hoteli, w których turyści mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają również liczne sanatoria, które są wyjątkowo chętnie odwiedzane przez kuracjuszy z różnych zakątków kraju.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na obszarze którego zwalczane są głównie schorzenia reumatyczne oraz choroby związane z narządem ruchu. Busko jest zarazem niezwykle istotnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Turyści mogą tutaj zwiedzić m. in. rewelacyjny Park Zdrojowy oraz wiele wartościowych domów. Kusi także zabytkowy kościół Norbertanek oraz wzniesiony z drewna kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym na pewno warto się tu uważniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments