leasing bez bik

Leasing Proszowice zadzwoń 887332665

Prasówki

Leasing to bardzo ciekawa forma nabycia określonych przedmiotów. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i wynajmu.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Ryglice

 

 

Najpopularniejszy leasing kojarzony jest z autami, chociaż różne urządzenia, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób możesz korzystać z pomocy doradców, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W czasie rozmowy agent kredytowy poda ci wszelkie informacje dotyczące koniecznych zaświadczeń (a niewiele ich potrzeba) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieważne, z której z dostępnych form leasingu skorzystasz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Nakłady pieniężne ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to wyjątkowe uproszczenie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Używając tej formuły, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz jechać do salonu i targować się o cenę. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która rozlicza się z serwisem bezgotówkowo. Właściwie dobrane ubezpieczenia zapewniają Ci dodatkowo, samochód zastępczy, w przypadku kolizji, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to że nie masz obowiązku odkupowania auta, które masz w leasingu. Tak więc, sprzedaż samochodu i zabieganie o atrakcyjną cenę także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów istnieją alternatywne rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Ryglice oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każdy człowiek może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Podpisujemy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza odkupu auta.

Firma Leasing Ryglice będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: potwierdzenia tożsamości, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jest to więc bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Ryglice

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments